Moda për pranverën e ardhshme – Veshja me ‘vaginë’! (foto +18)

Industria e modës ka arritë me eksplorue në mënyrat ma të cuditshme në koleksionin pranverë/verë të 2018.

Stilistët e njoftun, Nan Li dhe Emilia Pfohl, kanë sjellë si temë kryesore ‘vaginën’, të cilën e kanë ba pjesë të cdo veshje.

Ata ishin të frymëzuem nga novela e Denis Diderot, The Indiscreet Jewels.

Ajo flet për nji sulltan që dyshon se e shoqja e mashtron dhe nji xhind ia jep unazën magjike.

Ai e vendoste atë në vaginën e cdo femne për me i marrë vesh përvojat e fundit seksuale.

Shperndaje në: