Modelen shqiptare super-seksi e nxen gjumi buzë detit, por pllazhistët ‘përvëlohen’ nga format e saj…(foto +16)

Gjelbrona Gashi asht nji nga modelet ma seksi.

Dhe, për me qenë e tillë, duket se ajo i kushton shumë vëmendje vetes.

Modelja publikon në rrjetet sociale shumë fotografi, ku ajo shfaqet tejet seksi dhe merr vëmendjen e të gjithëve.

 

Shperndaje në: