Modelen superseksi e ‘nxen’ gjumi buzë detit, kqyreni (foto +18)

Gjelbrona Gashi asht nji nga modelet ma seksi.

Dhe për me qenë e tillë, duket se ajo i kushton shumë vëmendje vetes.

Modelja publikon në rrjetet sociale shumë fotografi, ku ajo shfaqet tejet seksi dhe merr vëmendjen e të gjithëve.

Së fundmi Gjelbrona ka publikue disa fotografi, ku shfaqet në pllazh e shtrime edhe siç duket e ka nxënë gjumi.

Shperndaje në: