Modelja Cara, cullak për “Esquire” dhe nji rrëfim për jetën!

Kohët e fundit ajo e ka lanë modelingun për aktrimin, por, kur vjen puna për me pozue para kamerave, Cara Delevingne vazhdon me qenë mahnitëse si gjithmonë.

23-vjeçarja ka pozue nudo për revistën “Esquire” dhe në intervistë ka folë për betejën e saj me depresionin gjatë adoleshencës.

“Në javën që vendosa mos me i marrë ma ilaçet antidepresion, humba virgjëninë, u përfshiva në sherre, qava dhe qesha. Ishte gjaja ma e bukur në botë të ndjeje edhe nji herë gjana. I urrej ilaçet”, ka thanë Cara.

1470304879-cara1 1470304910-cara2