Modelja e kolme: “Miliarderi arab m’i ofroi 50 mijë euro për nji natë…” (foto +18)

Sheikët arabë janë të njoftun nga të gjithë për pasuninë e tyne multimilionëshe dhe këtë e shfrytëzojnë për me pasë marrëdhanie seksuale me çika të reja dhe të njoftuna.

Kështu, Lauren Goodger, ka deklarue se nji milioner arab ia ka ofrue 50 mijë euro për nji natë.

Goodger asht prezentuese e famshme në Angli, por ajo që e bani ma të njoftun ishte publikimi i nji video të nxehtë me ish-të dashtunin e saj, Jean McLean, në fillim të këtij viti.

Lauren thotë që nuk e ka pranue ofertën e milionerit arab, por kurrë nuk i dihet…!

Shperndaje në: