Modelja e njohun ka tranue fansat me foton e saj n’Instagram

Belen Rodriguez nuk ndalet tue provokue dhe tue kënaqë fansat e saj.

Modelja ma e dashun në Itali Belen Rodriguez ka tranue përdoruesit e internetit me këtë foto në Instagram ku shfaqet e veshun vetëm me bikini.

Përmes kësaj fotografie të realizueme, Belen ka kallxue edhe njiherë linjat e saj super seksi.

14714623_968901793256021_7389482380840402944_n

belen-rodriguez-8