Modelja e pabesueshme, që ‘futi në grep Ronaldon” dhe sulmoi Messin, deshet për Playboy

Bjondja gjoksmadhe, Daniella Chavez, asht nji tifoze e madhe e futbollit – me asetet e saj bombastike, të cilat ajo i zbulon herë mbas herë në postimet e saj në rrjetet sociale, të cilat shpesh i publikon si nji shpërblim për fitoren e lojtarëve të saj të preferuem.

102 B63-MjPIAAAZ2Dd.jpg_large Captura de pantalla 2015-10-26 a las 13 chavez danielachavez09