Modelja me bikini ‘vdekjepruse’!

“Bikini vdekjepruse” janë quejtë ato të supermodeles Michelle Lewin, e cila i ka lanë pa frymë të gjithë në pllazh.

Modelja venezueljane e fitness’it, Michelle Lewin, po kalon disa ditë pushimi dhe qetësie në pllazhet fantastike të Miami’t, por me bikinit e saj ajo doket që ka nji trup mjaft të tonifikuem.

Lewin1 Lewin2 Lewin3 Lewin4 Lewin6

Shperndaje në: