Modelja qe don me u ba refere!

Modelja 34 vjecare italiane Claudia Romane pervec profesionit te saj baze si modele, ka sfidue veten edhe ne futboll.

Ajo njihet si tifoze e zjarrte e futbollit, saktsisht e ekipit italian Milan. Por, ajo i vnue vetes detyren me u ba refere, transmeton Rrokum.TV.

Italianja asht ne fillet e profesionit te saj te re, dhe natyrisht cdo ekip kishte me deshirue qe me referue bukuroshja italiane ne lojnat e tyne. /Rrokum.TV

1415304513733_Image_galleryImage_Italian_glamour_model_Cla 1415342827235_Image_galleryImage_Italian_glamour_model_Cla claudia-romani-enjoy-on-the-beach-in-miami_1 claudia-romani-wallpapers-8-_1

Shperndaje në: