Modelja që ka ‘pushtue’ Instagramin, fotot e saj nuk njohin limite (+18)

Kjo femën ja doli me qenë ndër bukuroshet ma të komentueme të momentit.

Bahet fjalë për JoJo Barbie, e cila me format e saja seksi dhe fotot në rrjetat sociale, ka ra në sy të medieve botnore.

Falë këtyne të fundit, bukuroshja amerikane fiton miliona dollarë në saje të linjave trupore joshëse, ndërsa fama e saj e papritun ka ba që kohët e fundit me qenë nji nga femnat ma të ndjekuna në Intagram, ku ka 4,3 milionë fansa.

Shperndaje në: