Foto: Modelja seksi shokon, qe pse heqa silikonat nga gjokset! (+16)

Ajo asht e famshme për gjoksin e saj prej silikoni.

Por modelja amerikane, Sara Mills, 29 vjet, ka vendos me heqë silikonin prej gjokseve.

Konkurrentja e “Das Supertalent” në Gjermani, ka fitue miliona klikime në rrjet me kcimet e saj seksi.

Por ajo ka kallxue pse e heqi silikonin.
“Isha 23 vjet kur i vendosa. Atëherë kceja në nji lokal dhe mendoja se ishte e randësishme me ba gjoksin për me fitue ma shumë pare. Silikoni për mue ishte si nji ‘rrobë pune’.

Tash nuk kam nevojën. Plus që kisha infeksione të vazhdueshme, alergji dhe të tjera probleme, që më pengonin të përqendrohesha”.

 

8-silikoni

 

7-silikoni

 

 

6-silikoni

 

4-silikoni

 

2-silikoni

 

1-silikoni

Shperndaje në: