Modelja shqiptare del n’pllazh cullak, habiten pushuesit (foto +18)

Modelja shqiptare dhe fituesja e ‘Miss Albania 2007’, Egla Harxhi, ka tërheqë vëmendjen e pushuesve në bregdetin e jugut, konkretisht në Drimadhes, mbasi ka vendosë me ba pllazh topless së bashku me partneren e saj, edhe ajo topless.

Gjatë nji interviste për ‘Edicionin Veror’ në Abc News, Egla Harxhi, shprehet se ndihet rehat dhe në harmoni me natyrën dhe nuk e ka problem që ban pllazh topless, edhe pse Shqipniia nuk ofron nji pllazh të tillë.