Modelja shqiptare po i tranon mashkujt me fotot e saj n’Instagram

Marina Fara këtë verë i ka “tranue” të gjithë me format e saj trupore ku çdo ditë ekspozonte linjat e saj nën bikini.

Por, edhe pse koha asht freskue dhe ditët e pllazhes për zeshkanen doket se kanë përfundue, ajo sërish din me tërheqë vëmendjen mashkullore me fotot provokuese që publikon në Instagram.