Modelja shqiptare tregon ‘zogun’ dhe trupin seksi…Fotot që s’duen fort komente (foto +18)

Modelja shqiptare në Shtetet e Bashkueme të Amerikës, Tika Camaj, ka tregue ma shumë se duhet në fotografitë që ka postue në rrjetet sociale

Pamvarësisht se hakerat ia hakuen asaj llogarinë tue gjetë foto erotike dhe cullak të modeles, Tika, nuk duket aspak e shqetësueme për këtë.

Shperndaje në: