Modelja super-seksi qe ju len ‘gojëhapun’ (foto +18)

Modelja serbe Jenna Jenovich asht vënë në qëndër të vemendjes nga ana e mediave shqiptare.

Së fundmi ajo asht ba pjese e videoklipit të ri të Noizyt.

Kanga ma e re “A të kujtohet” e Noizyt, i cili asht tue e xhirue.

Edhe pse në media u përfol për nji lidhje mes tij dhe modeles bukuroshe ende nuk ka nji reagim nga reperi nëse ka diçka ma shumë me modelen apo jo.

 

Na ju sjellim disa fotografi të saj ku ajo duket shumë seksi.

 

10-modelja

 

8-modelja

 

7-modelja

 

6-modelja

 

5-mnodelja

 

4-modellja

 

3-modelja

 

2-modelja

 

1-modelja

Shperndaje në: