Modelja “trazon” Instagram’in me të mbasmet bombastike dhe gjoksin shpërthyes (foto +18)

Nga nji juriste u kthye në nji yll të medias sociale me fizikun e saj të mrekullueshëm.

Dhe, Pia Muehlenbeck nuk i ka zhgënjye 2 milionë fansat e saj në Instagram.

22-vjeçarja ka postue foto gjatë pushimeve në Bali.