Kjo foto e Monica Bellucci’t ka me ju marrë sytë (foto)

Monica Bellucci asht nji nga aktoret ma të bukura dhe seksi në botë.

Ylli italian me famë botnore ka postue nji foto në adresën e saj n’Instagram, ku shfaqet ma në formë se kurrë.

Krejt me të zeza Belluci ka marre komente pozitive nga fancat e saj.

 

2-monika

 

1-monikaa