Mos e huqni, ekspozimi cullak i Nicole’s ka me ju habitë! (foto +18)

Kangëtarja e njohun Nicole Scherzinger nuk ka turp me ekspozue format e saj trupore.

Së fundmi kangëtarja e famshme ka realizue nji set fotografik ku asht shfaq toples.

 

39-vjeçarja dukej mjaft seksi teksa ishte shtri dhe mbulohej me nji çarçaf të bardhë e tue mbajt gjoksin me duer.

 

Shperndaje në: