Mos e huqni, kjo asht aktorja ma seksi n’planet! (foto+18)

Ajo nuk para mban jelek dhe mija fansa e ndjekin online për shkak të fotove të çmenduna.

 

Bahet fjalë për aktoren Maitland Ward.

Amerikania asht e njoftun për disa seriale, por format e saj janë përvëluese.

Ndiqni ma sipër nji koleksion prej tyne.

 

6-fot 5-fot 4-fot 3-fot 2-fot1-fot