Mos i hedhni teshat e moçme, qe qysh i transformoni

Nëse keni ndonji teshë të vjetër dhe mendoni se nuk ju ban ma, apo mendoni se ka dalë prej mode, mos nxitoni me hedhë.

Ate mundeni me e transformue atë në nji teshë moderne.

Për këtë ju duhet vetëm nji palë gërshanë, por edhe pak fantazi për me i dhanë nji formë krejtësisht të re teshës suej të vjetër.

Në foto e keni nji model.

Shperndaje në: