Mrekullia i pshton udhëtarët e këtij autobusi!

Pamje që shpesh i shohim në filma dhe na doken të pabesueshme të ndodhin në realitet, por në Indi ka ndodhë nji ngjarje vërtetë e veçantë, e cila fatmirësisht nuk ka pasë nji fund të hidhun.

Të paktën 25 udhëtarë autobusi kanë pshtue mrekullisht mbas shembjes së mbikalimit në Junagarh në shtetin perendimor Gujarat të Indisë.

Autobusi mbeti i varun në urën e shembun menjiherë mbasi kishin kalue gomat e para të mjetit. Udhëtarët fajësojnë qeverinë për mirëmbajtje të dobët të mbikalimit.