Nana 52 vjeçare e motrave Hadid, por vështirë me dallue se cila asht!

Dy motrat, Gigi dhe Bella Hadid, janë dy nga modelet ma të kërkueme në botën e modës dhe, jo rastësisht. Por, simbas mediave ndërkombëtare, kohët e fundit dy supermodelet po ndjehen të ‘kërcënueme” nga nana e tyne!

Yolanda Hadid asht në moshën 52-vjeçare, por ka kallxue se vazhdon me pasë nji trup perfekt.

Yolanda ka publikue disa foto me bikini nga Tahiti ku ndodhet me pushime, tue kallxue linjat e saj perfekte.

1465546889_gigi1

Shperndaje në: