Ndoshta, kjo asht kosovarja me trupin ma seksi (+18)

Hafiia Mira asht çika me origjinë nga Kosova, por që jeton prej kohësh në Los Angeles, e cila ka fitue mjaft popullaritet, për shkak të fotove provokuese në rrjetet sociale ku dallojnë të mbasmet e saj bombastike.

24­ vjeçarja, gjithashtu punon edhe si modele dhe nji nga bashkëpunimet ka qenë pikërisht ai me firmën e reperit “Kanye West”.

Shperndaje në: