Nicki Minaj ma e nxehtë se kurrë

Nicki Minaj ka “përshëndetë” fansat e saj në Instagram me format bombastike.

Në nji seri fotosh tepër provokuese, ajo asht shfaqë e veshun me nji trupore të zezë me lidhëse anash dhe nji palë sandale me rrjetë deri sipër gjunit.

Shperndaje në: