Nicole po then rrjetin, fotot e saj ma seksi (foto +18)

Nichole Scherzinger befasoi sërish në këtë seri të X Factor.

Kangëtarja dhe aktorja 38 vjeçare kishte ekspozue gjoksin me nji veshje të mahnitshme.