Nicole Scherzinger, pushime të nxehta

Nicole Scherzinger prej disa ditesh po shijon pllazhen dhe festat e çmenduna në Ibiza.

Dhe, ja ku vjen antarja e X Factor përmes disa postimesh në rrjetet sociale, ku ajo shfaqet veç me bikini tue shijue diellin e nxehtë të mesditës.

nicole-scherzinger-main-1 Screenshot_7-37