Nji boksere kaq seksi zor se keni pa…!

Brittney Palmer asht nji boksere e njohun në SHBA, por së fundi ajo po ban karrierë dhe në botën e modës falë trupit të saj të përsosun.

Palmer ka pozue për nji firmë veshjesh intime tue kallxue se dhe nji sport i dhunshëm si boksi mundet me qenë dhe seksi gjithashtu.

brittany-palmer-071 Brittne_vice_670

LAS VEGAS, NV - JULY 7: UFC Octagon Girl Brittney Palmer introduces round three at UFC 148 inside MGM Grand Garden Arena on July 7, 2012 in Las Vegas, Nevada. (Photo by Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images)

LAS VEGAS, NV - MARCH 03: (EXCLUSIVE COVERAGE) UFC ring girl and model Brittney Palmer shops at the Sugar Factory at Paris Las Vegas on March 3, 2012 in Las Vegas, Nevada. (Photo by David Becker/WireImage) *** Local Caption *** Brittney Palmer

Brittney-Palmer-3

Shperndaje në: