Nji ‘dhelpën’ superseksi si Klaudia…!

Dashnorja  e Bartosz Kaputskas asht quejt “mbretnesha e të gjitha dashnoreve të futbollistëve polakë” dhe, kur e shihni ne foto, keni me pa se e meriton plotësisht epitetin.

19-vjeçari Kapuska ju bashkue kampionëve anglezë të Leicester, tue u ba nji “dhelpen”, ashtu quhet ndryshe ky ekip. Por, “dhelpna” që po tërheq ma tepër vemendje në ishull asht Klaudia Adamczyk.

Falë formave të saj, 25-vjeçarja asht shëndrrue në nji yll në Poloni.

bartos1 bartos3 bartos5 bartos6 bartos9 bartos10

Shperndaje në: