Njihuni me 4 modelet ma seksi të ‘Victoria’s Secret

Janë të famshme për arsyen e thjeshtë se janë disa nga femnat ma seksi në botë.

Katër nga modelet ma të mira të “Victoria’s Secret” ishin në Paris për me xhirue reklamën e radhës së “Engjëjve”.

Alessandra Ambrosio, Lily Aldridge, Martha Hunt dhe Laid Ribeiro u bashkuen me regjisorin e filmit “Transformers”, Michael Bay, për të filmue fushatën e re publicitare, transmeton TCH.

Ato treguen fizikun e tyre mahnitës tue pozue me të mbrendshme përpara Operës së Parisit.

 

2-modelet

 

3-modelet

Shperndaje në: