Njihuni me “çikën e motit”, e ban nxehtë kur del në TV (foto/video +18)

Quhet Sol Pérez dhe në Brazil asht e njoftun si “la chica del clima” (çika e motit), sepse punon si prezentuese moti në TV.

Por, në rrjetet sociale ajo asht e ndjekun nga mija persona në krejt botën, sidomos për anën e mbasme të saj…/Rrokum.TV

Shperndaje në: