Njihuni me femnën ma seksi në botë. A keni ndigjue najherë për të? (foto +18)

Tashmë disa vjet asht nji prej emnave ma të mëdhej në botën e modelimit, tue u paraqitë në disa nga fushatat ma të njoftuna reklamuese të brendeve të modës, në seri televizive, si dhe emisione të ndryshme.

Bahet fjalë për modelen dhe aktoren e famshme rumune, Madalina Diana Ghenea.