Njihuni me politikanen e ardhshme!

Clarity Engel asht nji studente 19-vjeçare që i pëlqen me publikue foto të saja në rrjetet sociale, por vajza asht përballë me kritika të shumta, tue u akuzue edhe se kurrë nuk ka me gjetë nji punë.

Për këtë arsye Clarity ka reague tue thanë se foto që ajo publikon nuk kallxojnë aspak inteligjencën e saj.

Aktualisht Clarity Engel asht tue studiue në Universitetin e Colorados për Çashtje Ndërkombëtare.

19-vjeçarja asht nji studente e shkëlqyeme dhe në të ardhmen synon me nisë karrierën në politikë.

klariti1 klariti2 klariti3 klariti4

klariti7

Shperndaje në: