Nuk ka jelekë që i mban mbrenda këto forma kaq seksi (foto +18)

Chantelle Connelly

Bukuroshja Chantelle Connelly asht njana ndër çikat që njihet për linjat bombastike të trupit të saj.

Chantelle asht aktore, e cila njihet për filmin, Gordie Shore, dhe për rolet e saj në disa seriale.

 

Shperndaje në: