Nuk keni me besue se ku punon çika 15 vjeçare e Barack Obama

Vajza e parë e presidentit amerikan Barack Obama nuk pëlqen ta harxhojë kohën kot në Shtëpinë e Bardhë dhe për këtë arsye ka vendosë me punue.

Simbas Boston Herald, 15 vjeçarja Sasha Obama ka nisë punë këtë të Mërkurë në restorant “Nancy” në Oak Bluffs, Massachusetts.

Këtë verë, vajza e njeriut ma të randësishëm në botë, presidentit të SHBA’ve, ka vendosë me ju shërbye  të tjerëve.

Sasha, e cila asht prezentue në punë me emnin e saj të gjatë Natasha asht trajnue se qysh me punue me pajisjen e kasës fiskale dhe se qysh duhet me ju shërbye klientëve të restorantit.1-61

Shperndaje në: