Nuk kishte hangër karamele prej vitit 1989, por ylli i Hollywood, The Rock, e ka thye parimin!

Dwayne Johnson, apo siç njihet ndryshe The Rock, asht njani nga të famshmit ma të mdhaj dhe ma të fortë në Hollywood.

Të qëndrosh në këtë formë duhet me qenë serioz me dietën tuaj.

Pra, nuk asht çudi që Dwayne nuk ka hanger karamela që nga viti 1989.

Shperndaje në: