Nuk rekomandohet për ata që kanë probleme me zemër (foto +18)

Modelja dhe ish-patinazherja n’akull, Noel Leon, asht nji femën që ndiqet shumë në rrjetet sociale, falë fotografive që shpesh janë me përmbajtje provokuese.

Ajo mes tjerash, asht edhe aktore dhe mjeshtre e joga’s./Rrokum.TV