Pa brekë dhe elegante: Fotot spektakulare të Demi Rose që kanë me ju tranue (foto +18)

Ajo u ba e famshme kur nisi me dale me rapper’in Tyga.

Megjithatë, modelja britanike me origjinë kolumbiane, Demi Rose, mbetet nji nga femnat ma të fotografueme në botë.