Pak pa i mbush 50 vjet, Janet Jackson tregon se asht shtatzane!

Lajmi per shtatzanine e kangetares 49 vjecare vjen 2 jave para se me i mbush ajo 50 vjet me 16 maj. Jackson ne muejin e kaluem njoftoi permes videos te postueme ne Twitter me 6 prill se turneun po e shtyn se po don me nise familje me burrin e saj Wissam Al Mana.

 

janet

 

Janet Jackson u martue msheftas me biznismenin Al Mana ne vitin 2012 dhe ne vitin 2013 e bajne publike martesen.Kjo asht martesa e trete e kangetares.

 

Shperndaje në: