Pare, seks, nudizëm, kjo asht jeta e femive të pasun të Singaporit (+18)

“Jo me qenë i varfun!”,- ky asht siti ma i ri në rrjetet sociale që tregon se si harbojnë mes lluksit dhe parasë femijët e pasanikëve të nji prej Luanëve aziatikë, Singaporit.

Femijët e pasanikëve të Singaporit mburrem për pasuninë e tyne ekstreme tue postue foto ku shtrihen mbi shtretër të mbuluem me dollarë kesh, harbojnë mbi superkerre, si dhe dalin nudo apo bajnë orgji tue u la me shampanjë.

Singapori aktualisht konsiderohet si qytet-shteti ma i shtrejtë në botë, por kjo duket se nuk asht problem për femijët e pasun të miliarderëve të Singaporit.

Në llogarinë relativisht të re në Instagram, këta të ri adoleshentë ilustrojnë aktivitetet e tyne ma të “preferueme”.

Femna lakuriq mbi superkerre, dhoma hoteli lluksoze dhe shampanjë, janë disa nga fotot që dominojnë, por edhe jahtet apo dhe bizhutë e shtrejta.

 

2-sex

 

3-sex

 

4-sex

 

5-sex

 

6-sex

 

8-sex

 

9-sex

 

10-sex

 

11