Paris Hilton, shumë transparente!

Ajo njihet për veshje tejet seksi dhe jetë glamuroze.

E, të Premten në mbramje nuk dështoi me veshjen, në nji ndejë përgjatë javës së modës për mashkuj në Milano.

35 vjeçarja kishte vëmendjen e tanve me nji fustan te zi transparent e të hapun në të dyja anët e trupit të saj, e mbi të gjitha dokej që nuk kishte të mbrendshme.

Dokjen e përfundoi me nji palë çizme dhe dorza pa gishta.