Për me i kuptu këto foto duhet me i pa dy herë, qe pse!

Nuk ka gja ma të sikletshme, po aq edhe qesharake, sa momenti kur shikon nji fotografi tënden të bame në nji moment të gabuem dhe që ka kap disa detaje që të bajnë të skuqesh.

Të tilla janë fotot e maposhtme, të cilat kanë për t’ju shkri gazit. Janë me të vërtetë interesante dhe në të njajtën kohë humoristike.

Duhet t’i shikoni dy herë për me i kuptue nëse janë vërtet ashtu si doken, të pista, apo ka diçka tjetër mbas tyne.

 

13-foto

12-foto11-foto10-foto9-foto8-foto7-foto6-foto4-foto3-foto2-foto5-foto

Shperndaje në: