Po m’kqyrë mue besoj, jo kerrin (Foto)

Modele e famshme si Kendall Jenner dhe Karlie Kloss, bukuroshe e Maybelline dhe Tom Ford, keni mendue se Gigi Hadid asht nji vajzë për vajzat, por e keni gabim.

Me nji fustan seksi të kuq, bukuroshja bjonde 20-vjeçare mundet me u përcaktue përfundimisht si vajzë për djemtë, teksa ka lanë nji përshtypje majft të mirë në fushatën e re të BMW, për makinën luksoze.

Supermodelja duket mjaft e nxehtë dhe i jep shumë shpejt makinës në fushatën e re të modelit luksoz M2.

1460709953_gig3