Pornostarja e famshme qysh s’e keni pa kurrë. Kini m’u skandalizue (foto+18)

Falë dukjes së jashtme, Ashleigh Hannah ka arritë me u ba njana ndër pornostaret ma të njoftuna në botë.

Hannah asht si krejt femnat e tjera, por grimi dhe investimet e mëdha që ban ajo për m’u dukë si në foto, kanë ba që pornostarja me arritë tanë këtë famë.

Kur fansat e kanë pa pa grim janë zhgënjye shumë.

Shperndaje në: