Pornostarja i përshëndet shqiptarët me fotot e fundit të saj! (+18)

Aktorja e filmave për të rritun me prejardhje shqiptare, asnjiherë nuk heziton me i nda fotot mjaft provokative për ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Këtë herë ajo ka postue nji foto shumë transparente ku pjesët intime shihen pothuejse 99%.

Alby Rydes në shumicën e fotografive që poston përdorë edhe detaje të randësishme që e bajnë me kallxue dhe të ndihet krenare për prejardhjen që ka, në këtë rast ajo në dorë mbanë iPhone, të cilin e ka mbulue me flamurin kuq e zi dhe me të cilin asht ba edhe kjo fotografi.

p_1471952879-5984130

pp_1471952884-4555307

Shperndaje në: