Pornostarja tranon Iranin, shkakton zemërim mbas vizitës sekrete (+18)

Nji aktore e filmave porno ka shkaktue zemërim në Iran, mbasi u zbulue se kishte vizitue në mënyrë sekrete këtë vend për me ba hundën operacion.

“Hunda ime nuk ishte e drejtë. Ata janë ma të mirët për të operue hundën. E due Teheranin. Njerëzit janë të sjellshëm dhe bujarë”, ka thanë ajo nga Irani.

Por, “Times” raporton se mija iranianë thonë se nji aktore porno nuk duhej lejue të vizitonte vendin e tyne, nji republikë islamike strikte.

6-6 7-5 9-4

Shperndaje në: