Postimi i çuditshëm i Irid Oxa dhe foto e saj që të tranon

Irid Oxa, tifoja seksi, e cila u ba e njohun për publikun shqiptar gjatë kampionatit Europian, derisa bante tifo për kombëtaren shqiptare, ka habitë ndjekësit e saj në internet me nji status të çuditshëm.

“Të dashunat e çmenduna janë ma të mira. Ajo mundet me të dashtë ty, mundet me të godit% në gjumë. Nji marrëdhanie emocionuese”, ka shkrue ajo në Instragam, ku ka postue edhe nji fotografi veç me të mbrendshmet Calvin Clane.

Screenshot_5-4