Poston fotografi topless tue i kërkue falje nanës

Modelja e famshme amerikane, Bella Hadid i ka befasue fansat e saj me nji foto. Ajo ka pozue topless.

Megjithatë ajo asht ndi e turpërueme për këtë, dhe në postimin e fotografise i ka kërkue falje nanës.

💥💥Sorry mama 😇 Secret project with my dream team @nomadrj and @elizabethsulcer 😻😻😈😇😇 #BTS

A photo posted by Bella Hadid (@bellahadid) on