Prapë Kim, paraqitja e saj nuk i len vend imagjnatës

Kim Kardashian nuk i ka lanë asnji vend imagjinatës, kur ka shkue me nji ‘fustan’ rrjetë dhe pa të mbrendshme në show “Balmain SS17” në kuadër të Javës së Modës së Parisit, ku ka rrezikue jo pak në këtë dalje…

38ec0a9c00000578-3813987-image-a-34_1475160763872 38ec056e00000578-3813987-image-a-48_1475161233202 38ec097c00000578-3813987-image-m-30_1475160424369

Shperndaje në: