Princi George me Obama’n. Kjo asht dhurata qe i bani

george-obama

Kjo asht fotoja ma e shpërndame në rrjet mbrenda 24 orëve të fundit.

Edhe pse vetëm 2 vjet, princi George i Anglisë ka taku disa prej njerëzve ma të famshëm në botë.

Këtë herë ai u takue me presidentin Obama dhe të shoqen e tij, Michelle.

Obama e Micheel mbërritën për nji darkë informale në pallatin Kensington.

Edhe pse kishte kalu orarin e gjumit, princi George u lejue të takonte njeriun ma të fuqishëm në botë.

I veshun me pizhama, ai i jep dorën presidentit, i cili i kishte dhurue nji kalë lodër.

 

georg-obama

 

2-georg-obama

 

3-georg-obama

 

4-georg-obama

Shperndaje në: