Provokon fort aktorja shqiptare, del cullak në pllazh (foto +18)

Aktorja tejet seksi shqiptare ka tërheq vëmendjen me nji foto super provokuese.

Bahet fjalë për Eliona Pitarkën e cila ka dalë cullak në plazh teksa po lexon nji libër.

Eliona ka marrë shumë komplimente ndërsa krahas fotos ajo vetë shkruen:

“Lexo libra dhe bëj squats”-shkruen ajo krah fotos së publikueme.

 

 

Image